OyuN DowNLoaD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM)

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM) Empty Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM)

Mesaj  Battle35 Çarş. Eyl. 01, 2010 11:29 am

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM) 2cwsny9

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM) 2v2h5dk

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM) 2dgrudk

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM) A9nzwk

İnterneti Kesmenize Gerek yok.
EN ÜSTTE VERDİĞİM RAR'ı İndirip açın.
1)GTA 4 - Razor1911 Dosyasının İçindeki Tüm Dosyaları Oyunun Kurulu Olduğu Klasöre Atın
2)Değiştirilsinmi Sorusuna EVET Deyin.
3)Masaüstündeki GTA 4 Simgesine Basınız
4)Bir CMD Ekranı Gelir Bekleyin Sakın Dondu Sanmayın
5)Sonra Social Clup Üyelik Girişi iSteyecektir.İster Üye Olup Girin İster Skip Login Deyin.
6)Play Tuşuna Basınız Sizden Update İsteyecektir.Update'yi İndirip Yükleyin
7)Tekrar Oyunun Simgesine Basınız Ve Tekrar Skip Login Yada Giriş Yapın
8)Play Tuşuna Basınız Ve Oyuna Başlayınız

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM) 358856v

ALINTIDIR..!!!

Battle35
Admin

http://b35bilisim.tr.gg

- Similar topics