OyuN DowNLoaD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popüler odalar

Popüler odalar Empty Popüler odalar

Mesaj  Battle35 Paz Eyl. 05, 2010 2:15 am

POPÜLER ODALAR

Transformice Çılgın Fareler, oyunumuz odalar halinde oynanmaktadır. Bütün herkezin bir odada oynaması mümkün olmadığından karmaşıklığı azaltmak için odalar sistemi kurulmuştur. Her odada o odaya giriş yapanlar oynamaktadır. İsteyen mevcut odalara girip oynayabilmekte isteyen ise kendi odasını kurup arkadaşları ile oynayabilmektedir. Sizlere Türkiye'de en popüler olan bir kaç odanın isimlerini vereceğiz.

Odalara /room odaadı şeklinde girebilirsiniz. /room odaadı bu kelimeleri oyunumuzun içinde alt sol köşede bulunan mesajlaşma bölümüne yazarak oda değişimimizi gerçekleştirebiliriz. Örnek vermek gerekirse; ben oyunda oda değiştirmek ve cilginfareler isimli odaya girmek istiyorsam sol alt köşede bulunan mesajlaşma bölümüne /room cilginfareler yazıp enter tuşuna basıyorum. Ve cilgin fareler isimli odaya giriş yapmış oluyorum.

POPÜLER ODALARDAN BİRKAÇI

/room cilginfareler

/room frmtr

/room dh

/room dh1

/room dh3

/room r10

/room inci ( +18 odadır. Küfür yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.)

ODA NASIL KURULUR ?

Mesajlaşma bölümüne /room kurmakistediğinizodaadı yazarak istediğiniz odayı açabilirsiniz .

Alıntıdır

Battle35
Admin

http://b35bilisim.tr.gg